Odszkodowania Grodzisk Mazowiecki

Europejskie Centrum Finansowo-Prawne sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w pomocy osobom poszkodowanym i ich bliskim w dochodzeniu należnych im odszkodowań i zadośćuczynień. Oferujemy darmową konsultację – zadzwoń teraz!

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich, krewnych, znajomych został poszkodowany w wypadku drogowym – jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta, lub jeżeli straciłeś w wypadku komunikacyjnym bliską osobę należy Ci się odszkodowanie i zadośćuczynienie z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku.

ODSZKODOWANIA W GOSPODARSTWACH ROLNYCH

Jeśli miałeś wypadek na roli należy Ci się odszkodowanie i zadośćuczynienie z ubezpieczenie obowiązkowego OC rolników oraz jednorazowe odszkodowanie z KRUS.

ODSZKODOWANIA Z POWODU BŁĘDU MEDYCZNEGO

Jeżeli zostałeś poszkodowany na skutek błędu medycznego należy Ci się odszkodowanie i zadośćuczynienie. Odszkodowanie lub zadośćuczynienie za błąd lekarski wypłacane jest przez firmę ubezpieczeniową z ubezpieczenia OC szpitala.

odszkodowanieOdszkodowania powypadkowe lub zadośćuczynienie egzekwowane są z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Odszkodowanie i zadośćuczynienie przysługuje każdemu poszkodowanemu. Nie przysługuje sprawcy wypadku.

Mając bogate doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień jesteśmy świadomi, że skomplikowane formalności i niechęć, z jaką spotykają się poszkodowani w wypadkach, bardzo często stanowią przeszkodę na drodze do uzyskania uczciwego, satysfakcjonującego odszkodowania i zadośćuczynienia. W rezultacie, najczęściej samodzielnie uzyskane odszkodowanie lub zadośćuczynienie jest zaniżone lub zawarta ugoda z towarzystwem ubezpieczeniowym nie jest najkorzystniejsza. Towarzystwa ubezpieczeniowe bronią się przed wypłatą wysokich zadośćuczynień a poszkodowani w wypadkach nie wiedzą, że mogą się starać o wyższe odszkodowanie lub zadośćuczynienie. I tu zaczyna się nasza rola – wszystko zrobimy za Ciebie. Dołożymy wszelkich starań, aby z naszą pomocą poszkodowany i jego bliscy otrzymali należne odszkodowanie i zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy.

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim empatią. Dla nas każdy poszkodowany jest ważny a każda jego sprawa jest wyjątkowa. Nasi specjaliści reprezentują najwyższy poziom wiedzy w temacie odszkodowań i pomagają pokrzywdzonym w otrzymaniu odpowiednich kwot odszkodowań i, nie zapominając przy tym o szacunku, rzetelności i etyce w działaniu.

Mamy również świadomość, że żadna suma wypłacona z konta towarzystwa ubezpieczeniowego nie cofnie czasu, nie wynagrodzi utraty w wypadku bliskiej osoby, ani nie przywróci utraconej sprawności fizycznej. Jednak pieniądze pomagają przetrwać ten trudny czas. Są niezbędne do leczenia, rehabilitacji i życia w nowej, powypadkowej rzeczywistości. Dlatego tak ważne jest, aby nie przyjmować odmowy towarzystwa ubezpieczeniowego , kiedy mamy prawo do odszkodowania i zadośćuczynienia z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Naszych Klientów spotkały różne tragedie, ale dzięki temu, że zwrócili się do nas, mogliśmy pomóc im w tych trudnych chwilach.

ODSZKODOWANIA GRODZISK MAZOWIECKI

Decydując się na współpracę z Europejskim Centrum Finansowo-Prawnym sp. z o.o. mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości obsługi, gdyż, oferujemy pomoc na jasnych, uczciwych i z góry określonych zasadach.

Jeśli zatem nie jesteś pewien czy przysługuje Ci odszkodowanie, zadośćuczynienie lub jeśli uważasz że dotychczas otrzymane z polisy OC sprawcy odszkodowanie lub zadośćuczynienie nie są proporcjonalne do poniesionych w wypadku obrażeń ciała, uszczerbku na zdrowiu lub innych szkód zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś.

Pomoc prawna dla poszkodowanych w uzyskaniu najwyższych odszkodowań i zadośćuczynień nawet od 10.08.1997 roku. Dochodzimy roszczeń odszkodowawczych : po wypadkach w pracy, wypadkach w podróży, wypadkach w gospodarstwie rolnym, wypadkach z tytułu błędu medycznego, wypadkach śmiertelnych, wypadki komunikacyjnych, wypadkach na chodniku, za szkody majątkowe, z tytułu wyrządzanych krzywd na zdrowiu i mieniu, z tytułu szkód powstałych w związku z wydaniem wadliwych decyzji administracyjnych.